Про компанію


   Історія створення компанії Mebdec (Меблеві декори) бере свій початок із 2001 року, коли нашими фахівцями розпочалася робота з виготовлення декоративних та конструкційних елементів різного призначення з використанням широкої гами поліуретанових систем. 
  Завдяки виконанню нестандартних завдань, компанія швидко зарекомендувала себе як надійний і серйозний діловий партнер, здатний вирішувати переважну більшість найскладніших і сміливіших завдань. 
   Головною перевагою компанії є і залишається команда висококласних фахівців у галузі моделювання, формування (виготовлення форм, створення оснастки) та переробки поліуретанових систем, а також великої кількості інших полімерів. 
  Унікальне виробниче обладнання у поєднанні з величезним досвідом дозволяє самостійно робити прес-форми та оснащення з різних матеріалів будь-якої складності у найкоротші терміни. Високотехнологічне виробництво дає можливість досягти чіткого рельєфу та точних розмірів, що практично виключає технологічне підганяння деталей у процесі монтажу або експлуатації та гарантує чіткість рельєфу навіть після багаторазового фарбування. 
  На даний момент компанія зосередила основну увагу на розробці та виготовленні колекції меблевого декору. Це зумовлено, насамперед тим, що у виробництві меблів за останні роки чітко простежується пожвавлення художніх традицій минулого та повернення до класики. 
  Елементи для декорування меблів від компанії Mebdec перетворять будь-які деталі меблів та інтер'єру, додавши вишуканості та шляхетності. 
  Значний виробничий досвід компанії, уважне ставлення до наших партнерів та клієнтів, незмінна якість продукції, що виробляється, дозволяє створювати абсолютно оригінальний образ будь-якого виробу.